© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Kaf’tan by Elaidi Büyüledi

Kaf’tan by Elaidi Büyüledi

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul 2013 kapsamında Kuruçeşme Arena’da Moda Tasarımcıları Derneği Başkanı Mehtap Eladi’nin “Kaf’dan by Elaidi” defilesi moda severlerin beğenisine sundu.

Moda Tasarımcıları Derneği Başkanı Mehtap Elaidi, Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul 2013 kapsamında yeni koleksiyonu “Kaf’dan by Elaidi” defilesi Kuruçeşme Arena’da gerçekleşti. Moda tutkunlarını buluşturan defileye cemiyet ve sanat dünyasının önde gelen isimleri katıldı. Şehirli kadını dinamik ve yalın bir siluette yansıtan “Cynara” isimli “Kaf’dan by Elaidi” İlkbahar/Yaz 2014 koleksiyonu izleyiciler tarafından büyük ilgiyle karşılandı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.