© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

İşadamlarından Elektrikli Araçlara Yoğun İlgi

İşadamlarından Elektrikli Araçlara Yoğun İlgi

TÜGİAD Ankara Üyeleri, Neziroğlu Plaza’da Fluence Ze’yi yakından incelediler.

 

Türkiye’de ilk yüzde yüz elektrikli araç satışı Renault Fluence Ze ile başladı. Neziroğlu Motorlu Araçlar’da tanıtımı gerçekleşen elektrikli Fluence modeli TÜGİAD üyelerine şık bir öğle yemeğiyle lanse edildi. Başarılı işadamlarının oldukça yakından ilgilendiği yeni model araç oldukça çevreci ve enerji tüketiminin çok az olmasıyla dikkatleri üzerine çekti. Filo olarak oldukça ekonomik ve kazançlı bir yatırım olduğunu belirten genç işadamları hem hava kirliliğini önlemek için hem de yakıt masraflarının düşmesi için tasarlanmış araçlardan satın alarak yeniliklere açık olduklarını ve çevreci bilinci yaymaya çalıştıklarını da göstermiş oldular.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.