© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Haremlique’ten Ankara’da Görkemli Açılış

Haremlique’ten Ankara’da Görkemli Açılış

Caroline Koç ve Banu Yentürk ortaklığı ile açılan Haremlique mağazasının açılışına İstanbul ve Ankara’dan cemiyetin ünlü isimleri katıldı.

Panora AVM’de yapılan açılışa iş ve cemiyet dünyasından bir çok isim katıldı. Mağaza sahibi Merve Ağaçlı, Caroline Koç ve Banu Yentür’ün ev sahipliğinde geçen muhteşem açılışta davetlilerin keyif dolu sohbetleri leziz ikramlarla taçlandırıldı. İstanbul, New York, Beyrut, Riyad ve Alaçatı’nın ardından Ankara’ya da açılan mağazanın koleksiyonunda kaftan, havlu ve nevresimler geniş yer tutuyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.