© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Next Level’dan Görkemli Lansman

Next Level’dan Görkemli Lansman

Ankara’ya seviye atlatacak ve çehresini değiştirecek Next Level Projesi’nin tanıtımı muhteşem bir partiyle gerçekleştirildi.

MAG PR tarafından düzenlenen partiye Başkent’in önemli simaları katıldı. İki yüz kişilik seçkin bir davetli grubundan oluşan konuklar Next Level’ın tanıtım ofisinde düzenlenen parti boyunca hem eğlendi hem de bu muhteşem proje hakkında bilgi edinme fırsatı buldular. Swissôtel tarafından hazırlanan muhteşem lezzetlerle, hoş bir atmosferde gerçekleşen gecede davetliler şıklıklarıyla göz kamaştırdı. Gecenin ilerleyen saatlerinde DJ kabinin başına geçen ünlü DJ Salih Saka, geceyi hareketli parçalarıyla ısıttı. Temponun bir an olsun düşmediği gecede konuklar doyasıya eğlendiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.