© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Pehlivanlar Ailesinden Büyük Açılış

Pehlivanlar Ailesinden Büyük Açılış

Cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden Aslı Aktürk Pehlivanlar& Bora Pehlivanlar çifti, yeni restoranları Chin Chin’in kapılarını özel bir davetle açtı.

Aslı Aktürk Pehlivanlar& Bora Pehlivanlar çifti uzun zamandır büyük bir heyecanla hazırlıklarını yürüttükleri restoranları Chin Chin’in açılışını özel bir davetle yaptı. Cemiyet hayatının öndedj  gelen isimlerinin katılımıyla birlikte gerçekleşen açılışa ünlü Dj Ali Sayar’ın müzikleri damga vurdu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.