© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

KAV’da Çifte Sergi

KAV’da Çifte Sergi

Gerçekleştirdiği her organizasyonun gelirini sanatla ilgilenen gençlere burs sağlamak amacı ile kullanan Kılınçarslan Eğitim, Kültür ve Sanat Vakfı, bünyesinde yepyeni iki sergi gerçekleştirildi. Başarılı sanatçı, Çiğdem Buçak Telli’nin kadın konusunu ele alan “Biri/Kim” isimli koleksiyonu KAV Sanat Galerisinde sanatseverlerle buluştu. Birbirinden farklı birçok kadının resmedildiği tablolar, serginin açılış kokteyline katılan davetlilerin, beğenisini kazandı. İkinci sergi ise genç sanatçılara kendilerini tanıtma fırsatı tanıyan KAV Genç Sanat’ta gerçekleşti. “Genç Etki” isimli bu karma sergide, Kadriye Kantık, Zeynep Özdemir ve Süleyman Çağlıyan’ın eserleri bir arada konukların beğenisine sunuldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.