Başa Dön

Mudo’da Değişim Rüzgarları

Mudo’da Değişim Rüzgarları

Ünlü modacı Gamze Saraçoğlu’nun tasarımlarıyla hayat verdiği Mudo yeni sezon kreasyonu ‘Değişim Başlıyor’ adı altında hazırlanan geceyle tanıtıldı. Mudo’nun sevilen çizgisinin global trendler, feminen detay ve renklerle yorumlandığı yeni koleksiyon davetlilerden yoğun ilgi gördü.

Ünlü modacı Gamze Saraçoğlu’nun Kreatif Direktörlüğünde yenilenen Sonbahar-Kış 2015/16 Mudo Collection Kadın koleksiyonu Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde düzenlenen davetle moda severlerin beğenisine sunuldu. Mudo Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Taviloğlu, Mudo CEO ve Yürütme Kurulu Başkanı Barış Karakullukçu ve Mudo Hazır Giyim Genel Müdürü Hakan Kavaklı’nın ev sahipliğinde gerçekleşen “Mudo’da Değişim Başladı” konseptli davete sanat, moda ve sosyal yaşam dünyasından çok sayıda ünlü isim katıldı. Feminen detayların ön planda olduğu altı yüz parçalık koleksiyon davetliler tarafından büyük beğeni kazandı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.