© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Evlilik Daveti

Evlilik Daveti

Hayrettin-Buket Taşdelen çiftinin Almanya’da sade bir nikah ile evlenen kızı Melisa Taşdelen, Four Seasons Hotel’de düğün daveti verdi.

Cemiyet hayatının tanınmış simalarından olan Buket-Hayrettin Taşdelen çiftinin kızı Melisa Taşdelen ile Ozan İmren Almanya Düsseldorf Da Breidenbacher Hof Hotel’de aile üyelerinin katıldığı sade bir törenle evlendiler. Melisa Taşdelen, Almanya’daki düğünün ardından, Four Seasons Hotel’de şık bir düğün daveti düzenledi. Cemiyet hayatının tanınmış hanımlarının katıldığı davette Melisa Hanım ve Buket Hanım konuklarıyla yakından ilgilenerek örnek bir misafirperverlik sergilediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.