© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Çocuklar İçin Podyuma Çıktılar

Çocuklar İçin Podyuma Çıktılar

Hayata geçirdikleri sosyal sorumluluk projeleriyle adından sıkça söz ettiren ÇABA Derneği, Radisson Blu Hotel Şişli mekan sponsorluğunda ünlü babalar ve çocuklarının podyuma çıktığı yardım defilesi düzenledi.

Onuncu kuruluş yılını kutlayan ÇABA Derneği, yine farklı bir sosyal sorumluluk projesine imza atarak düzenlediği defile ile cemiyet hayatının ünlü babalarını çocuklarıyla birlikte podyuma çıkardı. “Çocuklar için Çabalayın” sloganıyla kurulan, ÇABA Derneği tarafından Radisson Blu Hotel Şişli mekan sponsorluğunda düzenlenen geceye cemiyet, iş ve sanat dünyasının önemli isimleri katıldı. Koreografisi Uğurkan Erez, müzikleri DJ Doğuş Çabakçor tarafından özel olarak hazırlanan defilede, podyumda yürüyen ünlü babalar ve kızları izleyenlere duygusal anlar yaşattılar. ÇABA gönüllülerinin katkıda bulunduğu bu etkinlikte, podyumda atılan her adım, daha çok çocuğun hayata kazandırılması için bir adıma dönüşerek geceden elde edilen gelirlerin tamamı Florya Çocuk ve Gençlik Merkezi Binası yapımında kullanılacak.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.