© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Estetik International 15 Yaşında

Estetik International 15 Yaşında

Estetik International Sağlık Grubu’nun “15. Yıl Kutlaması” Swissotel’de gerçekleştirilen bir kokteyl ile kutlandı.

Estetik International Sağlık Grubu’nun 15’inci yıl dönümü ile gerçekleşen gecede açılış konuşmasını yapan Estetik International Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Bülent Cihantimur, “hiçbir şeyin tesadüfen olmadığını, çok isteyerek ve hayal ederek Estetik International’ın kurulduğunu” dile getirdi. Kurumun ismi için bile bir sene düşündüklerini vurgulayan Cihantimur, en başta ülkemiz için nasıl faydalı olabiliriz düşüncesiyle yol aldıklarının da altını çizerek konuşmasının sonunda: “15 yıldır aynı coşkuyla ve hevesle benimle yol arkadaşlığı yapan tüm iş arkadaşlarıma ve bizlere güvenerek hayallerini paylaşan tüm hastalarımıza teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. Kutlamanın sonunda alanında profesyonel birikimiyle, kuruma uzun yıllardır hizmet veren çalışanlara teşekkür plaketleri sunuldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.