© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Emir Bebek İçin Baby Shower

Emir Bebek İçin Baby Shower

Başkent cemiyetinin bilinen isimlerinden Berna Yiğit’in doğacak bebeği için düzenlenen baby shower oldukça keyifli geçti.
Emir adında bir erkek bebek bekleyen Berna Yiğit, doğum öncesi kendisi için düzenlenen baby shower heyecanını yaşadı. Doğum öncesi adeta moda haline gelen ve amacı anne adayına keyifli bir gün sunmak olan partide Berna Hanım’ın yakın çevresi ve eşi Ozan Yiğit yer aldı. Damla Sonat, Esra Berk, Zeynep Karakaya gibi isimlerin de katıldığı partide hediyeler havada uçuştu. Bebek için birbirinden güzel hediyeler alan Berna Hanım çok mutlu ve heyecanlı olduğunu söyledi. Renkli parti konuklara sunulan birbirinden leziz ikramlar ve keyifli sohbetlerle devam etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.