© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Elitleri Buluşturan Yardım Gecesi

Elitleri Buluşturan Yardım Gecesi

Güzel anılar unutulmasın diye Cemiyet hayatının ünlü isimleri Alzheimer Derneği’nin Mehmet Köymen ev sahipliğinde Ritz Carlton’da düzenlediği baloda buluştu.

En etkin yardım derneklerinden Alzheimer Vakfı yararına Mehmet Köymen’in evsahipliğinde Ritz Carlton Otel’de düzenlenen geceye cemiyet hayatının seçkin isimleri katıldı. Gece kokteyl ile başlarken davete katılan konuklar salondaki yerlerini almadan önce bol bol sohbet etme imkanı buldular. Konukların salona geçmelerinin ardından vakfa katkılarından dolayı katılımcılara teşekkür plaketleri takdim edildi. Gecenin ilerleyen saatlerinde sahneye çıkan Özcan Deniz birbirden özel parçalarını söylerek geceye katılan konuklara müzik ziyafeti yaşattı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.