© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Elitlerden Bebeklere Yardım

Elitlerden Bebeklere Yardım

Erken Doğan Bebekleri Yaşatma Derneği, cemiyet ve iş hayatının tanınmış isimlerinin katılımıyla Çırağan Saray’ında özel bir davet gerçekleştirdi.

ERDODER (Erken Doğan Bebekleri Yaşatma Derneği), İstanbul sosyal yaşamının on tanınmış bayanını bir araya getirerek erken doğan bebekler yararına mücevher tasarımı yaptılar. Çırağan Saray’ında düzenlenen davetle Feryal Gülman, Aslı Şen, Azade Balkaner gibi ünlü isimlerin tasarladıkları mücevherler açık artırmayla satıldı ve elde edilen gelir derneğe aktarıldı. Gece kokteyle başlarken davete katılan konuklar ve hayırseverler mücevherleri daha yakından görme ve inceleme fırsatı buldular. Usta müzayedeci Uğur Batur’un sunduğu ve on parçanın satıldığı müzayede de altmış bin TL yardım toplandı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.