© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Elitler Deligans Pub’ta Buluştu

Elitler Deligans Pub’ta Buluştu

Başkent cemiyet hayatının seçkin isimleri her yıl geleneksel olarak kutlanan ve mevsimlik bayramlardan biri olan Hıdırellez’i bu yılda Deligans Pub’ta kutlandı.

Next Level Alışveriş Merkezi’nin podyum katında hizmete açılan Deligans Pub çok sayıda seçkin ismi ağırladı. Hıdırellez Bayramı’nı kutlayan hanımlar eğlenceli dakikalar yaşadı. Renkli geceye katılan konuklar uzun uzun sohbet edip fotoğraf çektirdi. Sosyal medyada paylaşım rekorları kıran eğlenceli fotoğraflar çok sayıda beğeni aldı. Şık davete katılan konuklar, gecenin sonunda hep birlikte dilek tuttu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.