© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Ece Sükan’dan Şık Olmanın Formülleri

Ece Sükan’dan Şık Olmanın Formülleri

Ünlü giyim markası Beymen, Kavaklıdere mağazasında Stil Danışmanı Ece Sükan ile Ankaralı moda severleri buluşturdu. Dünyaca ünlü markaların birbirinden şık kıyafetlerini, oldukça başarılı kombinasyonlarda bir araya getiren Ece Sükan, erkek ve kadın modası hakkında önerilerde bulundu. Mini ekspozisyonda bayların küçük ayrıntılarla şık ve modern görünebileceği, örneklerle davetlilere sunuldu. Bayanlar için de önerilerde bulunan başarılı modacı Ece Sükan canlı renklerin ve kat kat giyinmenin bu kışın trendleri arasında olduğunu belirtti. Beymen’in şık müşterilerinin buluştuğu defilenin ardından kokteyle geçen davetliler Ece Sükan ile keyifli bir moda sohbeti gerçekleştirdi. Davetliler Beymen’de bulunan birbirinden ünlü markaların koleksiyonlarını da yakından inceleyerek alışveriş yaptılar.

[nggallery id=822]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.