© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Sürpriz Doğum Günü

Sürpriz Doğum Günü

Ankara cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Aylin Şenköylü, Tepe Prime’da bulunan Hayal Kahvesi’nde sevdikleri ve yakın arkadaşlarıyla birlikte doğum gününü kutladı.

Ankara cemiyet hayatının seçkin isimlerinin katılımıyla Hayal Kahvesi’nde gerçekleşen sürpriz doğum günü partisi ile yeni yaşını kutlayan Aylin Şenköylü, sevdikleriyle beraber doyasıya eğlendi. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Görevlisi Alpaslan Şenköylü, eşi Aylin Şenköylü’yü bu mutlu gününde yalnız bırakmadı. Şık doğum günü partisinin sonunda gelen herkese tek tek teşekkür eden Aylin Şenköylü’nü çok mutluydu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.