© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Başkente Yeni Soluk Harvey Nichols- MAG Lounge

Başkente Yeni Soluk Harvey Nichols- MAG Lounge

Başkentte bir çok ilke  imza atan MAG Medya ,Next Level AVM Podyum ‘da açtığı Harvey Nichols- MAG Lounge  ile Ankara’ya yepyeni bir soluk katıyor.

Mag Medya’nın sahibi Can Çavuşoğlu , Grafikir Reklam Ajans’ının sahibi Bora Çınar ve Delikara İnternational’ın sahibi Tuğcan Alpay Delikara  ortaklığıyla  açılan Harvey Nichols- MAG Lounge kısa süre de Ankara’nın gözde mekanları arasında yer aldı. Feng Shui felsefesine göre dekore edilen şık restoran , dünyaca ünlü şefler tarafından hazırlanan brbirinden leziz yemekleri ile cemiyet hayatı

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.