© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Cumhuriyet Sanatçısına Büyük Onur

Cumhuriyet Sanatçısına Büyük Onur

MEB Şura Salonu’nda düzenlenen Sevda Cenap And Müzik Vakfı’nın bu yıl yirmi altıncısının verildiği “Vakıf Onur Ödülü Altın Madalyası”na, besteci, ressam, şair ve yazar gibi sıfatlara sahip Ertuğrul Oğuz Fırat layık görüldü.

Aralarında iş, cemiyet ve siyaset dünyasından birçok seçkin isimin olduğu özel davette Ertuğrul Oğuz Fırat, “ Vakıf Onur Ödülü Altın Madalyası” aldı. Fırat’ın hayatının anlatıldığı sinevizyon gösteriminden sonra bestelerinin de senlendirildiği organizasyonda konuklar duygulu dakikalar yaşadı. Gecede ilk konuşmayı Vakıf Başkanı Mehmet Başman yaptı. Başman’ın ardından Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan Okyay’ın, sanatçının geçmişte yazdığı mektuplardan satırları okuması ise davetliler tarafından pür dikkat dinlendi. Anlamlı gece, madalyanın başarılı sanatçıya takdim edilmesiyle sona erdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.