© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Günseli Kato ile “Evvel Zaman İçinde”

Günseli Kato ile “Evvel Zaman İçinde”

Eğitimini aldığı Geleneksel Osmanlı Saray Sanatı’nı Japon resim teknikleriyle harmanlayan Günseli Kato, “Evve Zaman İçinde” adlı sergisini Portakal Çiçeği Sanat Galerisi’nde Ankaralı sanatseverlerle buluşturdu.

Minyatür sanatını soyutlayarak farklı boyut ve formlara taşıyan sanatçının sergisine katılım oldukça yoğun olurken, sanatseverler eserleri büyük bir dikkatle incelediler. Günseli Hanım sergisi hakkında, “Her dilde masallar “Evvel Zaman İçinde” diye başlar, ben de sergime bu adı verdim çünkü benim sanatım da modern olmakla birlikte kökleri çok daha derinde olan bir sanat, “Evvel Zaman İçinde” deyimini bir adım öteye, sonraya da taşıyorum.” diye konuştu. Ankara sanat yaşamına farklı bir renk getiren Günseli Kato, geleneksel sanata modern bakış açısıyla sanatseverlerden büyük taktir topladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.