© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Madalyon’un Lezzetli Yüzü Açıldı

Madalyon’un Lezzetli Yüzü Açıldı

Kebap, meze, et konsepti ile açılan Madalyon Restoran, Ankara’nın iş ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin katıldığı şık bir davet ile açıldı. Sinan Aygün, Aydan Özdoğan ve Serhat Neziroğlu gibi isimlerin katılım gösterdiği davette birbirinden lezzetli kebap, meze ve et çeşitleri konuklara sunuldu.

Geleneksel lezzetleri kendilerine özel dokunuşlarla Ankaralılara sunmayı amaçlayan Madalyon Restoran, kebapları, çeşit çeşit mezeleri ve  et menüsü ile göz doldurdu. Dekorasyonu ile de dikkat çeken restoran ferah konsepti ve bahçe manzarası ile lezzetli menüsünün yanı sıra şehrin havasından da uzaklaşma şansı sağlıyor. Kurucu ortaklar, Ece Berfin Çelikel ve Pırıl Neziroğlu menü hakkında konuklarını bilgilendirmenin yanı sıra gelen misafirler ile gece boyu yakından ilgilendi. Ankara’da konsept olarak kebap, meze, et üçlüsünü aynı kalitede sunan restoran ihtiyacının olduğunu vurgulayan Çelikel ve Neziroğlu,   bu ihtiyacı layığıyla karşılayacaklarını belirtti. Ece Berfin Çelikel ve Pırıl Neziroğlu “kebap, meze ve et Türk Mutfağı’nın olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Geniş yelpazemiz ile konuklarımıza en lezzetli tarifleri Madalyon yorumu ile sunmayı ve bu lezzetlerle hafızalarda kalıcı bir tat bırakmayı amaçlıyoruz.” dedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.