© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Camın Büyülü Dünyası

Camın Büyülü Dünyası

Camdaki estetiği sanata dönüştürmeyi başarmayı amaçlayan Flame Art Glass, Ümitköy’de bulunan yerinde açıldı.

Davete ev sahipliğini Ferhunde-Ali Fuat ve Hande Özyaşar üstlendi. Camın büyülü dünyasını ziyaret edenler, sanat çalışmalarını dikkatli gözlerle inceledi. Birçok ürünün sergilendiği açılışa davetliler yoğun ilgi gösterdi. Camı, insanlara sevdirmeyi amaçladıklarını vurgulayan Ali Fuat Özyaşar, stüdyoda verilecek kurslarla yeni cam sanatçılarının yetiştirilmesine katkıda bulunmayı hedeflediklerini dile getirdi. Ferhunde Özyaşar ise kişiye özel ürün tasarlandıklarını belirterek: “Biz aslında millet olarak camı çok seviyoruz. Hediye alacağımız zaman hem estetik hem ekonomik olan camı tercih ediyoruz. Ama aslında camı pek iyi tanımıyoruz.” dedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.