© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Cadaro Kupası Sahibini Buldu

Cadaro Kupası Sahibini Buldu

Türkiye Binicilik Federasyonu tarafından Ankara Atlı Spor Kulübü’nde düzenlenen ve Cadaro’nun sponsor olduğu Cadaro Kupası’nda gülen isim etkileyici performansı ile jokey Ece Altuniş oldu.
Renkli görüntülerin yaşandığı etkinlikte ünlü mücevherat firiması Cadaro’nun spornsorluğunu üstlendiği kupayı alan Altuniş’in mutluluğu gözünden okunuyordu. Kupasını Türkiye Binicilik Federasyonu Başkanı Tunç Arpacı’nın elinden alan usta binici kupayı aldıktan sonra da biniciliğini yaptığı atı Primero’yu da bol bol sergilemeyi ve onunla şov yapmayı ihmal etmedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.