© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Cadaro Jewellery İstinye’de

Cadaro Jewellery İstinye’de

Dünyaca ünlü mücevherleri temsil eden Cadaro Jewellery’nin sahipleri Ayşe – Yusuf Yıldız, Ankara ve Antalya’dan sonra yeni showroomlarını İstanbul İstinye’de açtılar.

2014 yılında 20’inci yılını kutlayacak olan Cadaro Jewellery’nin İstinye’deki dört katlı deniz manzaralı showroomunda, el işçiliğiyle ürettikleri CADARO patentli tasarımlar ve koleksiyonlar ile Avrupa’nın tasarım ödülü almış ünlü firmaların mücevherleri misafirlerin beğenisine sunuldu.
Aralarında yabancı kordiplomatik hanımlarında bulunduğu Cadaro’daki yeni yılın ilk davetinde Ebru Sanver, yakın arkadaşı Ayşe Yıldız’a ev sahipliğinde yardımcı oldu. Cadaro Jewellery davetine; Feryal Gülman, Gözde Sarar, Jale Sarar, Feza Fırat, Dora Kiss, Figen Sökmen, Dener Kalkavan, İrden Kalkavan Ulusoy, Barbara Scarante, Nazan Uyanık, Nuran Gülçelik, Semra Evyap, Tunus Başkonsolosu Neyla Chebanne, Asal Ashaboğlu gibi ünlü simalar katıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.