© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Birliktelikleri Evlilik İle Taçlandı

Birliktelikleri Evlilik İle Taçlandı

Alaeddin-Ülker Emmez çiftinin oğulları, Justeel firmasının Genel Koordinatörü Doğan Emmez ile Veysel-Maviye Yurt çiftinin zarif kızları Seher Yurt, sade bir nikah töreni ile evlendiler.

Minasera AVM içerisinde yer alan Wishes’ta gerçekleşen tören, birbirinden renkli anlara sahne oldu. Mutlu çiftin nikah törenine aile dostları ve yakın arkadaşları yoğun katılım gösterirken, çiftin heyecanı da gözlerinden okunuyordu. Şahitlerin huzurunda nikah memurunun sorusuna “evet” yanıtını veren çift, ilk danslarını birbirlerinin gözlerinin içine bakarak gerçekleştirdi. Genç çiftin şahitliklerini ise Osman Öz, Ahmet Ersoy Önal, Bedia Keleş ve Özlem Erşahin üstlendi. İlişkilerini resmiyete dökmenin heyecanını yaşayan çiftin mutluluğu görülmeye değerdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.