© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Beymen Yeni Koleksiyonunu Tanıttı

Beymen Yeni Koleksiyonunu Tanıttı

Zorlu Center PSM, Beymen Artistik Direktörü Murat Türkili’nin tasarımlarından oluşan Beymen Collection 2015 İlkbahar-Yaz Koleksiyonuna ev sahipliği yaptı.,

Beymen Artistik Direktörü Murat Türkili’nin tasarımlarından oluşan Beymen Collection 2015 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu, Zorlu Center PSM’de gerçekleşen özel bir defile ile moda tutkunlarıyla buluştu. İş ve cemiyet hayatının önde gelen hanımlarının beğeniyle izlediği defiledeki tasarımlar, değişik coğrafyalardan esintiler ve farklı kültürel yansımaları modernizmle buluşturarak özgür ve kadınsı bir tavır ortaya koydu. Siyah-beyaz birlikteliğinin yanı sıra kırmızı, yeşil, kahve, haki ve marin renklerin ağırlıkta olduğu koleksiyonda özel bir yere sahip Amerikan kol kesimli Afrikan puantiyeli ve çizgili elbiseler, deri ceketler, volümlü ve organza etekler dikkat çeken parçalar arasında yer aldı. Beymen Collection 2015 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nu davetliler tarafından tam not aldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.