© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

ANSE MDM’de Gastronomi Günleri

ANSE MDM’de Gastronomi Günleri

ANSE MDM Gastronomi Günleri, 100. Yıl Lions Kulübü ve Düş Çocukları Derneği’ne destek sağlamak amacıyla renkli bir etkinlikle başladı.
“ANSE MDM Gastronomi Günleri”, Türkiye Aşçılar Federasyonu ve Başkent Aşçılar Derneği’nin usta şeflerinin katıldığı ve yemek yapmayı şova dönüştürerek farklı lezzetler hazırladığı bir etkinlikle başladı. Şef Zeki Açıköz ve Şef Koray Türk’ün birbirinden özel tariflerini paylaştığı etkinlikte, zeytinyağı üreticisi ve uzmanı Fulya Kavlak, zeytinyağı hakkında birçok konuya açıklık getirdi. Kavlak, besin olarak faydalarının yanı sıra cilt bakımında da en önemli doğal maddelerden birisinin zeytinyağı olduğunu dile getirdi. Kahve Uzmanı Barış Helvacıoğlu ise dünyanın en çok tercih edilen kahveleriyle bir tanıtım gerçekleştirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.