© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Acıbadem İki Yaşında

Acıbadem İki Yaşında

Acıbadem Ankara Hastanesi, Gölbaşı Vilayetler Evi’nde gerçekleşen şık bir davetle ikinci yaşını kutladı.

Gölbaşı Vilayetler Evi’nde gerçekleşen şık bir davetle Acıbadem Ankara Hastanesi’nin, ikinci yaşı kutlandı. Hiçbir detayın atlanmadığı Vilayetler Evi’nde gerçekleşen şık kahvaltıda hekimler, aileleri ile beraber sabah kahvaltısı yaptı. Çok sayıda konuğun katıldığı davetin ev sahipliğini Prof. Dr. Mehmet Özcan Erdemli yaptı. Konuklarıyla tek tek ilgilenen Özcan, konuşmasında katılım gösteren tüm davetlilere teşekkürlerini iletti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.