© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

14. İstanbul Bienali Açılış Töreni

14. İstanbul Bienali Açılış Töreni

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından Koç Holding sponsorluğunda düzenlenecek 14. İstanbul Bienali’nin açılış töreni İstanbul Modern’de gerçekleştirildi. Davetliler törenin ardından İstanbul Modern’i gezme fırsatı elde etti.

İKSV Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı ve Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa V. Koç’un ev sahipliğinde gerçekleştirilen törene sanat ve iş dünyasından ünlü isimlerin yanı sıra uluslararası sanat çevrelerinden konuklar da katıldı. Sunuculuğu tiyatrocu Merve Engin’in üstlendiği tören İstanbul Bienali Direktörü Bige Örer’in konuşmasıyla başladı. Ardından bienalin şekillendiricisi Carolyn Christov Bakargiev bir konuşma yaparak davetlilere katılımlarından dolayı teşekkür etti. Bülent Eczacıbaşı ise yaptığı konuşmada İstanbul Bienali’nin dünya ölçeğinde bir kültür-sanat kenti olan İstanbul’un gelişimine katkıda bulunduğunu ifade etti. Gecede, İstanbul Bienali’ni 2007 yılından bu yana destekleyen Koç Holding A.Ş. adına Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa V. Koç teşekkür plaketi alırken, konuklar törenin ardından sergi mekânlarından İstanbul Modern’i gezdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.