© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Yüksel Holding’den 50.yıla Özel Kutlama

Yüksel Holding’den 50.yıla Özel Kutlama

Ankara’nın köklü firmalarından Yüksel Holding ellinci yılını, Yüksel Holding Sosyal Tesislerinde verilen şık bir davet ile kutladı.

Yüksel Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Sazak’ın ev sahipliğini üstelendiği geceye holding çalışanları yoğun ilgi gösterdi. Levent Dörter’in sahne aldığı gece de konuklar da oldukça şıktı. Türkiye Müteahhitler Birliği Başkanı Emin Sazak’da davete katılan isimler arasındaydı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.