© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Usta Oyuncu Sadri Alışık Tiyatro Ödülleriyle Anıldı

Usta Oyuncu Sadri Alışık Tiyatro Ödülleriyle Anıldı

2. Sadri Alışık Anadolu Tiyatro Oyuncu Ödülleri Cüneyt Gökçer Tiyatro Salonu’nda sahiplerini buldu.

Yenimahalle Belediyesi’nin ana sponsorluğunda gerçekleşen geceye Kerem Alışık ve Çolpan İlhan ev sahipliği yaptılar. Sanat ve siyaset dünyasından çok sayıda davetlinin katıldığı ödül törenine Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Gürsel Tekin ve Lemi Bilgin gibi birçok ünlü isim ve çok sayıda sanatsever katıldı. Hayatını kaybeden tiyatro oyuncularının gösterildiği kısa filmle başlayan tören, Erdi Mamikoğlu’nun Gençlik Özel Ödülü almasıyla devam etti. Mamikoğlu konuşmasında Sadri Alışık’ın tiyatro dünyası için yerinin doldurulamayacağına değinirken ne kadar gururlu olduğunu da belirtti. Ödül töreninde çok sayıda genç ve başarılı oyuncu Sadri Alışık Ödülleri’ne sahip olmanın gururunu yaşadı.

[nggallery id=1072]

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.