© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Yeni Sezon Ürünler Basına Tanıtıldı

Yeni Sezon Ürünler Basına Tanıtıldı

Tommy Hilfiger 2012 İlkbahar/Yaz Kadın Koleksiyonu Nişantaşı The House Hotel’de gerçekleştirdiği basın tanıtımıyla görücüye çıkardı.

Hilfiger Ailesi’nin dünyanın dört bir yanındaki maceralarından esinlenerek hazırlanan koleksiyonda yer alan desenler, yeni stiller, ilginç detaylar ve renklerin hakimiyeti dikkat çekiyor. Tommy Hilfiger 2012 İlkbahar/Yaz Kadın Koleksiyonu’nda yer alan Prep Camp grubu, maceracı ruhlara hitap ediyor. Bir Tommy Hilfiger klasiği chino pantolonlar yine koleksiyonun gözdesi olarak dikkat çekiyor.

[nggallery id=1071]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.