© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Deniz Kaprol’ün Gözünden “Marilyn Monroe”

Deniz Kaprol’ün Gözünden “Marilyn Monroe”

Ünlü fotoğrafçı Bruno Bernand’ın Marilyn Monroe’yu keşfettiği fotoğrafların Türkiye lisansını alan Zen Pırlanta, efsane yıldızı Deniz Kaprol’un tasarımlarından oluşan “Marilyn Monroe Koleksiyonu” ile hafızalarda tazeledi.

Vizyona giren “Marilyn ile Bir Hafta” filminin özel gösterimi öncesi düzenlenen davete Rotterdam’dan gelen Marilyn Monroe’nun dünyadaki tıpa tıp benzeri Memory Monroe katıldı. Lansmanı Astoria AVM Cinebonus Sineması’nda gerçekleştirilen davetin ev sahipliğini Zen Pırlanta Yönetim Kurulu Üyesi Şükran Güzeliş yaptı. İş ve cemiyet hayatından birçok ünlü ismin katıldığı davette tasarımlarını Deniz Kaprol’un yarattığı “Marilyn Monroe Koleksiyonu” dikkatle inceledi. Memory Monreo, Marilyn Monroe’yu hatırlatan, başta “Diamond’s Are A Girl’s Best Friends” olmak üzere en özel şarkıları şov eşliğinde davetlilere sundu.

[nggallery id=1073]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.