© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

TYSD Gecesinde Defile ve Konser Büyüledi

TYSD Gecesinde Defile ve Konser Büyüledi

1928 yılında kurulan, bugüne kadar birçok yardım projesi düzenleyen ve eğitim bursları sağlayan Türkiye Yardım Severler Derneği, düzenlediği tenor konseri ve Raşit Bağzıbağlı defilesiyle yardımseverleri ve TYSD üyelerini bir araya getirdi.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Resim Heykel Müzesi’nde gerçekleşen davete katılan konuklar, Ayhan Uştuk, Aykut Çınar ve Şenol Talınlı’nın seslendirdiği yerli, yabancı eserler ve onlara piyanoyla eşlik eden Esra Poyrazoğlu’nun muhteşem konserini izleme fırsatı buldular. Sesiyle salonu büyüleyen tenorların ardından başarılı modacı Raşit Bağzıbağlı 2012 İlkbahar/Yaz Haute Coutre defilesi başladı.

Yasin Soy’un koreografisini hazırladığı, makyaj tasarımı ve uygulamasını Mustafa Revan’ın yaptığı defilede, modayı yakından takip eden davetliler elbiselerden gözlerini alamadılar. Ünlü mankenler 2012’nin iddialı ve trend olmaya aday elbiseleri salonun koridorlarında dolaşarak moda sever bayanların yakından görmesini sağladılar.
Derneğin 84. yılının kutlandığı gecede sağlanan burslarla birlikte öncelikle eğitime verilen önemin altı çizildi. Muhteşem geceye katılan iş dünyasının ve cemiyet hayatının önemli isimleri programdan duydukları memnuniyeti dile getirirken yardım gecesinde bulunmanın gururunu yaşadılar.

[nggallery id=1063]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.