© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Toruna Özel Kutlama

Toruna Özel Kutlama

İstanbul cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden  Behruz-Sibel Vatandost, ikinci kez yaşadıkları torun sevincini dostlarıyla birlikte kutladı.

 

Sibel Vatandost, Sortie Live By Cenk Eren’de özel bir davet verdi.  Sadece bayan davetlilerden oluşan yüz kişilik grupla sosyal yaşamın birbirinden ünlü isimleri bir araya geldi. Sibel Vatandost, geceye katılan konuklarını kapıda karşılarken gece boyunca da konuklarıyla yakından ilgilenerek örnek bir misafirperverlik gösterdi. Davetlilere önce mekanın mutfağı tarafından özel olarak hazırlanan menüler ikram edildi. Cenk Eren’in sahneye çıkmasıyla birlikte de gecenin eğlence bölümü başladı. Cenk Eren seslendirdiği birbirinden güzel parçalarla davetlileri adeta coşturdu ve davet geç saatlere kadar devam etti.

[nggallery id=1066]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.