© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

İtalic Cafe İkinci Yılında

İtalic Cafe İkinci Yılında

Ankara’nın ünlü eğlence mekanlarından olan İtalic Cafe kuruluşunun ikinci yılını bir partiyle kutladı. 

Davetlilerin yoğun ilgisiyle birlikte başlayan parti gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti. İtalic’e gelen konuklar DJ performansı ve dansçılarla çok hareketli ve unutulmaz bir kutlama yaşadılar. Zafer Ceyhan’ın sahibi olduğu mekan gündüz lezzetli İtalyan mutfağıyla konuklarının beğenisini kazanırken akşam gerçekleşen partilerle de eğlencenin vazgeçilmez mekanları arasında oldukça sağlam bir yere sahip.

 

[nggallery id=1056]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.