© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Cemiyet Hayatından TEYEV’e Destek

Cemiyet Hayatından TEYEV’e Destek

Türk Emniyet Teşkilatı Yetimleri Eğitim Vakfı (TEYEV) yararına düzenlenen bir yemekte cemiyet hayatının birbirinden seçkin hanımları bir araya geldi.

 

 

İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın’ın eşi Nurten Çapkın’ın ev sahipliğinde düzenlenen yemek Edition Otel’in Balo Salonu’nda gerçekleştirildi. Nurten Hanım yemeğe katılan konukları tek tek karşıladı ve davet boyunca yakından ilgilenerek örnek bir misafirperverlik gösterdi. Yardım yemeğinin davetiyeleri üç yüz Türk Lirası’na satılırken elde edilen gelir TEYEV’e bağışlanarak emniyet teşkilatındaki şehit polis çocuklarının eğitim giderlerine harcanacak.

[nggallery id=1068]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.