© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

TEV’den Başarılı Öğrencilere Destek

TEV’den Başarılı Öğrencilere Destek

Türk Eğitim Vakfı 40. kuruluş yılı vesilesiyle 2007 yılından itibaren başarılı ve maddi desteğe ihtiyacı olan öğrencilere verdiği ihtiyaç burslarının yanı sıra geleceğin liderlerini desteklemek üzere Üstün Başarı Bursları vermeye başladı. Bugüne kadar 326 genç Türk Eğitim Vakfı’ndan Üstün Başarı Bursu almış ve geçmiş yıllardan bursu devam eden 146 Üstün Başarı Bursiyeri bulunmakta olan Türk Eğitim Vakfı bu öğretim yılında da 70 başarılı genci seçmiş, böylece Üstün Başarı Bursu alan bursiyerlerin sayısı 216’ya ulaşmıştır.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.