© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Altınoran’da Caz Tınıları

Altınoran’da Caz Tınıları

Sinpaş Altınoran’ın konut sahipleri için düzenlediği Kerem Görsev konserleri, yoğun bir katılımla gerçekleşti. Keyifli Brunch sohbetlerinin ve Caz tınılarının birleştiği bu özel davetlerde Sinpaş GYO yönetim kurulu üyeleri konuklarıyla özel olarak ilgilendiler. Kerem Görsev’e sahnede kontrbas virtüözü Kağan Yıldız ve baterist Ferit Odman eşlik ederken davetliler açık büfenin ve caz müziğin tadını çıkardılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.