© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Sony’den Şık Lansman

Sony’den Şık Lansman

Sony, Dünya’nın ilk 84” 4K Ultra HD televizyonunu düzenlediği bir davetle basına tanıttı.

Sony, ilk kez IFA 2012’de görücüye çıkardığı 84” 4K Ultra HD TV modelini, Ankara Kentpark Sony Center’da Sony Eurasia Ev İçi Eğlence Sistemleri Grup Ürün Müdürü Özgür Orçunus’un ev sahipliğinde gerçekleştirilen buluşma kapsamında tanıttı. İzleyenlere oldukça farklı bir üç boyut deneyimi yaşatan televizyonun en büyük özelliği full HD bir televizyona göre iki kat daha net bir görüntü sunması.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.