© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

SKAL Üyeleri Esenboğa’da

SKAL Üyeleri Esenboğa’da

Turizm patronlarının kulübü olan “SKAL International” ın geleneksel yemekli toplantısı Esenboğa Havalimanında gerçekleştirildi. TAV’ın ev sahipliğinde gerçekleşen davete, başta TAV Esenboğa Genel Müdürü Nuray Demirer olmak üzere birçok TAV yetkilisi katıldı. Esenboğa SKY restaurant’ta biraraya gelen SKAL International Ankara üyeleri yemek öncesi bir süre sohbet ettiler. Bütün konukların gelmesiyle birlikte üyeler yerlerini aldılar. Toplantının açılış konuşmasını SKAL Ankara Başkanı Çiçek Mayda gerçekleştirdi. Konuşmasına geçen yıl Ankara’yı tanıtmak için yaptıkları projeyi hatırlatarak başlayan Mayda, aynı projeyi uluslararası boyuta taşımak istediklerini söyledi.Yurt dışından 20 noktadan özellikle Ankara’yı direkt uçuşlarla öne çıkartmayı amaçladıklarını bunu da gerçekleştirmek için seyahat acentalarını davet ederek 45 günlük program yapmayı düşündüklerini sözlerine ekledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.