© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

15 Yıldır Açıkhavada Lider

15 Yıldır Açıkhavada Lider

Başkent’te hayata geçen ve 15. yılını dolduran Ströer Kentvizyon markası köklü müşterilerine özel bir davet düzenledi. Bu özel davette 10 yıllık ve 15 yıllık müşterilerine plaket dağıtıldı. Ströer Kentvizyon Yönetim Kurulu Başkan Vekili Gülçin Ulutürk yaptığı konuşmada Marka’nın bu özel daveti Ankara’da gerçekleştirmesinin sebebinin markanın başkentte doğmuş olması olduğunu belirtti. Ödül töreninin ardından sahne alan Funda Arar Ströer Kentvizyon markasının çalışanlarını ve müşterilerini doyasıya eğlendirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.