© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Bilkent Sanat Sokağı Yenilendi

Bilkent Sanat Sokağı Yenilendi

Bilkent Center Sanat Sokağı’nda Ankara’nın en büyük ve estetik müzayede salonunun açılışı gerçekleşti.

Ankara iş ve cemiyet dünyasının önde gelen isimlerinin ağırlandığı RC Müzayede Salonu açılışına katılan davetliler, Ankara’nın en büyük müzayede salonunu da yakından görme fırsatı yakaladılar. Ukrayna, Rusya, Fransa, İsveç dünyanın gibi birçok yerinden getirilen yetmiş eser, Rahmi Çöğendez’in ev sahipliğinde sergilendi. Açılışa; Dila Tanrıkulu, Yakup Cem gibi ünlü sanatçıların yanı sıra Umman Sultanlığı Ressamlar Birliği Başkanı, Umman Büyükelçiliği yetkilileri ve TAV’dan üst düzey yetkililer katıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.