© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Sezonun İlk Şarapları Tadıldı

Sezonun İlk Şarapları Tadıldı

Bir şarap firmasının taze şarap serisi, Beaujolais Nouveau davetiyle (yeni sezon şarap tadım günü) dünyayla aynı zamanda Ankara’da gerçekleşti. Ankara Hilton Otel’de yapılan kokteyle Ankara Hilton Otel Genel Müdürü Olivier Vetter ve Mehmet Başman ev sahipliği yaptı. Ali, Murat Başman konuklarını kapıda karşılarken her yıl bağ bozumunun ardından gerçekleşen Beaujolais Nouveau, şarapları konuklara ikram edildi. Şarap tadımına Ankara’nın iş ve cemiyet hayatından çok sayıda davetli katıldı. Her yıl Kasım ayının üçüncü perşembe günü gerçekleştirilen Beaujolais Nouveau tadım gününde yeni sezon şaraplar konuklardan tam not aldı.

 

[nggallery id=707]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.