© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Quick Wine’da Tadım Günü

Quick Wine’da Tadım Günü

Uzak doğu mutfağı denilince akla ilk gelen mekanlardan olan Quick China’nın eşsiz lezzetlerini tamamlayan Quick Wine’da şarap tadım günü düzenlendi.
Ümitköy Park caddesinde yer alan, uzak doğu mutfağının önde gelen mekanlarından Quick China’da şarap tadım günü gerçekleştirildi. Çin mutfağı tutkunlarının ilgi gösterdiği gece mekanın Quick Wine bölümünde yapıldıs. Davetliler düzenlenen bu özel gecede çin yemekleriyle şarapların tadına baktılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.