© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Sevgi Soluk 2.Yılında

Sevgi Soluk 2.Yılında

Stil ve İmaj Danışmanı Sevgi Soluk, ikinci yılını düzenlediği davet ile kutladı.
Tunalı Hilmi caddesinde yer alan butikte gerçekleşen kutlamada stil ve imaj danışmanı Sevgi Soluk ikinci yılını kutladı. Kendi ismini verdiği butiğinde en yakın dostlarını ağırlayan Sevgi hanım, arkadaşları ile yakından ilgilendi. Hazırlanan birbirinden leziz ikramları tadan konuklar, Sevgi hanıma başarılarının devam etmesini dilediler. Yaklaşık 20 kişinin katıldığı davette sürpriz hediye çekilişi yapıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.