© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Soroptimistlerden Örnek Davranış

Soroptimistlerden Örnek Davranış

Türkiye Soroptimist Kulüpleri Federasyonu’nun Ankara Kulübü Başkanı Elif Akan, Ankara cemiyetini örnek bir amaç için biraraya getirdi.
Genç kız ve kadınların yaşamlarını değiştirmek, fırsatlar yaratmak ve onlar için daha iyi bir dünya kurmak için çaba gösteren soroptimistler iyiliklerine hız kesmeden devam ediyor. 18 şehirde, 38 kulübü ve bini aşkın üyesiyle kendilerini kadınların daha iyi bir geleceğe uyanmasına adayan derneklerden olan Ankara Soroptimist Kulübü örnek bir organizasyona imza attı. Ankara Soroptimist Kulübü Başkanı Elif Akan, üniversiteli burslu genç kızlar için cemiyeti biraraya getirdi. Gaziosmanpaşa’daki Quick China’da gerçekleşen etkinliğe cemiyetin sevilen, yardımsever isimleri katıldı. Yaklaşık olarak 70 kişinin ilgi gösterdiği yardım yemeğinde dernek başkanı Elif Akan, yaptığı konuşmada hanımlara katkılarından ötürü teşekkür etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.