© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Sarp Evliyagil’ den Yılın Partisi

Sarp Evliyagil’ den Yılın Partisi

Ajans Türk Şirketler Grubunun Patronu ve BMW’nin Ankara’daki marka temsilcisi Sarp Evliyagil, 39’uncu yaşını yaklaşık iki yüz kişinin katıldığı görkemli bir partiyle kutladı.

Evliyagil’in İncek’teki villasında gerçekleşen partiye İstanbul ve Ankara cemiyet hayatının tanınmış simaları katıldı. Sarp Evliyagil doğum gününde konuklarıyla yakından ilgilenerek sıcak bir konukseverlik gösterdi.

Doğum günü için özel olarak hazırlanan villa bölümlere ayrılarak konukların rahat bir şekilde ağırlanması sağlandı. Bölümlere ayrılan villanın bir odası diskoya benzetildi ve konuklar burada doyasıya dans ederek eğlendiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.