© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Ankara’ya Yeni Nesil Spor Merkezi

Ankara’ya Yeni Nesil Spor Merkezi

Başkentin yeni nesil kulübü Base Life Club açılış ve yeni yıl partisi ile Ankaralılara görkemli bir şekilde merhaba dedi. Geceye iş, sanat ve sosyete hayatından seçkin konukların katıldığı partide davetlilere birbirinden eğlenceli gösteriler ve şovlar sunuldu. Ayrıca gece boyunca konuklara açık bar ikramlar sunuldu. Geceye katılan davetlilerin beğenisini kazanan Base Life Club’ın mimarisini ise Profit. Neşet Güne tarafından yapıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.