© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Sabaha Kadar Eğlence

Sabaha Kadar Eğlence

Crowne Plaza bu yılbaşı yine iki salonda konuklarını ağırladı. Pop müzik ağırlıklı bir eğlenceyi tercih edenlerin katıldığı Konak Salonunda Gülay Eralp ve alt kadrosu görev aldı. 

Punta Salonu ise Türk müziği ağırlıklı bir eğlenceyi tercih edenlerin mekanı oldu. Şebnem Akdeniz ve Oryantalin ardından sahne alan Zekai Tunca, İzmirlilere unutulmaz  bir zaman dilimi yaşattı. Her iki salonda da saatler 24.00’ü gösterirken herkes sevdiğini öpüyordu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.