© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Evlenmeden Önce Son Parti

Evlenmeden Önce Son Parti

Avukat Duygu Eraslan, Dinçer Diren’le hayatını birleştireceği düğün töreni öncesi yakın arkadaşlarının davetli olduğu bir bekarlığa veda partisi düzenledi. Başkent’in gözde eğlence mekanlarından Retro’da gerçekleşen parti, renkli ve eğlenceli görüntülere sahne oldu. 6 yıllık birlikteliğini taçlandırma hazırlıklarını tamamlayan Eraslan, arkadaşları ile birlikte geç saatlere kadar eğlendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.